Bebek alanında Franchise Bayilik başvurusu için buraya tıklayın.

Bebek Giyim sektöründe Bayilik veren firmalar aracılığı kendinize bir bebek mağazası açabilirsiniz. Franchise bebek mağazası açılışını kurulumu tanınmış bir firma aracılığıyla gerçekleştirmek sizin için daha karlı bir başlangıç olacaktır. Çünkü bebek giyim mağazası açmaya karar veren bir kişinin ilk önce bebek ürünlerini kendileri imal etmeleri ve daha sonrasında ürünlerin tanıtımlarını yapmaları gerekmektedir. İşe başladıklarında ürün maliyeti, reklam maliyeti, marka maliyeti, ürün tanıtımları gibi yüksek meblağlarda maliyetler karşılarına çıkacaktır.

Aktifbebek bayilik sayfamızı inceleyerek bebek sektörü bayilik iş modelimizi inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Bebek Giyim sektöründe Bebek ve çocuklara yönelik ürün ve hizmetlerde bayilik veren markalar ile başlayarak ürün satışlarını arttırmak mümkündür. Mağazanız da Ferrari Bebek ürünleri bulundurmanız diğer markalara nazaran daha etkili olacaktır. Franchise bayilik almanın avantajlarından biride burada. Firmanın sahibi olduğu markanın ve çalıştığı diğer markaların ürünlerini buradan temin ederek satışını yapabilirsiniz.

Bebek Giyim Bayilik veren firmalar (Bebek giyim franchise)

Bebek Giyim ve tekstil alanında Bayilik veren firmalar aracılığı ile Bebek giyim ürünleri franchise bayilik alabilirsiniz. Bu sayede bebek giyim mağazanızı daha karlı ve satışa hazır ürünleri ile açabilirsiniz. Activbaby firması ile kendi işinizin patronu olun.

Bebek Giyim işine başlamak akıllıca ve karlı bir iş fikridir.

Avantajlar

  • Ürün Yükleme: Pazaryeri entegrasyonu sayesinde aktifbebek XML’liyle mağazanıza binlerce bebek ürününü kolayca yükleyebilirsiniz.
  • Ürün Güncelleme: Tüm platformlar ile senkronize şekilde çalışan pazaryeri entegrasyonları ile fiyat ve stokların düzenli olarak güncellenmesi sayesinde ürün satışlarınızı daha kolay yönetilebilirsiniz.
  • YENİ Ürün Listeleme; Aktifbebek sistemine yüklenen yeni ürünlerin yeni markaların belirlenen pazaryerlerinde listeleyip satışa hemen açabilirsiniz.
  • ESKİ Ürün Delist; Güncelliğini yitirmiş, modası geçmiş, satış performansı düşmüş veya yasaklanmış ürünler aktifbebek sisteminde silindiğinde entegrasyonla pazaryerlerindeki mağazalarınızdan da otomatik olarak silinir.
  • Stok Takibi: Aktifbebek stoklarından düşülen satışlar otomatik olarak pazaryerindeki mağazanıza yansır. Böylece online real time stok takibi ve kontrolü yaparsınız. Yani “yok” satmazsınız.
  • Fiyat güncelleme: Aktifbebek xml’indeki ürünlerin fiyatları değiştiğinde otomatik olarak pazaryeri mağazanıza yansır. Böylece hatalı fiyattan satış yapıp zarar etmezsiniz.

Bebek giyim mağazası açmak ve bu kurulumu tanınmış bir firma aracılığıyla gerçekleştirmek karlı olabilecek işlerden biridir. Bebek ürünlerine dair her şey bir ihtiyaçtır ve anne, babalar tarafından bu ihtiyaçlar temin edilir. Durum böyle iken bilinen bir firmanın ürünlerinin satışını yapmanız, size artı bir kazanç ve itibar kazandıracaktır. En güncel ve gözde olan bebek giyim bayiliği veren firmalar ise şu şekilde sıralanabilir: