xml, Sanal Bayilik, Aktifbebek xml, dropshipping xml veren firmalar buradan inceleyebilirsiniz.

XML-SANAL BAYİLİK – Aktifbebek xml

Aktifbebek xml bayilik,

  XML Bayilik Başvurusu


  Adınız
  Telefon Numaranız


  E-posta adresiniz
  İl

  Dropshipping XML veren firmalar

  Sektördeki tüm ürünleri bulunduran depolarımızı sizlere açıyoruz ! Xml Entegrasyonu ile bebek sektöründe ki 8000den fazla ürünümüzü ve 350den fazla markamızı kendi sitenizde satabiliyorsunuz, üstelik sipariş üzerine aldığınız ürünlerle stok riskine girmiyorsunuz ! Yüksek kar marjları ile satabilceğiniz ürünleri deponuzda bile tutmanıza gerek olmadan, Drop-Shipping yöntemiyle satışa sunabilirsiniz. Aktif bebek olarak size ithal ettiğimiz ve ürettirdiğimiz özel markaların yanında %50’ye varan kar marjları sunuyoruz. Toptancı olmanın verdiği fiyat avantajıyla yeni açılan bayilerimizin yüksek satışlara ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Ürün görselleri, stok çalışmaları, Ürün açıklamaları ve fiyatları sürekli olarak bilgi-işlem ekibimiz tarafından güncellenmekte olup sizin sisteminize otomatik olarak yansır. Bebek ürünleriyle ilgili mağazalarımızda yatırım bedelleri 70.000-80.000 TL fiyatlarına çıkarken internet üzerinden bebek ürünleri satmak çok daha kolay ve cüzi bir miktara sahiptir. Yeni bayilerimizle genellikle uzun vadeli anlaşmalar yaparak iş ortaklığımızı bir aile bağına dönüştürmeyi hedefler, birlikte büyümeye çalışırız

  AktifBebek olarak sektördeki tüm ürünleri bulunduran depolarımızı sizlere açıyoruz ! Xml Entegrasyonu ile bebek sektöründe ki 8000den fazla ürünümüzü ve 350den fazla markamızı kendi sitenizde satabiliyorsunuz, üstelik sipariş üzerine aldığınız ürünlerle stok riskine girmiyorsunuz ! %35-40 marjlar ile satabilceğiniz ürünleri deponuzda bile tutmanıza gerek olmadan, internet sitenizde rahatça satabilirsiniz !

  Ayda 2 Sanal Bayi kabul etmekteyiz, Bununla birlikte Xml – Sanal Bayilerimize desteklerimizi devam ettirmekteyiz. Onların Şikayet-Öneri ve dilekleri neticesinde sistemimizi sürekli güncelleyip maksimum müşteri güvenilirliğine ve Bayi-Tedarikçi ilişkisine ulaşmayı hedeflemekteyiz. Bu yüzden şikayet ve öneriler bizim için çok önemlidir. İthal ettiğimiz Ferrari Baby, Nania, Fisher Price, Disney Baby ve ürettiğimiz SemaBaby markalarını sadece bayilerimiz satışa sunabilmektedir! Bu ayrıcalığın yanında İnternet üzerinden satışta çok büyük firmalar ile çalışmamıza rağmen, bütün firmalarımıza ürünlerimizi aynı fiyattan satmaktayız. Böylece sizler için rekabet ortamınında önünü açıyoruz.

  AktifBebek olarak 10 senedir bulunduğumuz internet üzerinden bebek ürünleri toptancılığında sizlere tecrübemiz ve bilgilerimizle satış imkanı sunuyoruz. Şirket içi karar doğrultusunda her ay içerisinde yalnızca 2 bayiliğe izin vererek sizlerle ilgilenmek, takıldığınız noktalarda yardımcı olmak için çabalıyoruz. Uyguladığımız kampanyalar ve düşük fiyat endeksimizle karınızı maksimize ediyor, hızlıca büyümenizi hedefliyoruz. Üstelik bu hizmetleri fiziki mağazalarda 100.000 liranın üstünde bedellerle gerçekleştirirken internet üzerinde satışlarınızı çok düşük maliyetlerle gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca ürettiğimiz Comfymax, Family-Promo, Sema Baby gibi ve Türkiye’de dağıtımcılığını sadece firmamızın yaptığı Ferrari, Fisher-Price, Disney Bebek ürünleri gibi ürünleri sadece bayilerimizin satma ayrıcalığına sahip olabiliyorsunuz.

  Bayi Modülü ile ürünlerle ilgili görsel, bilgi, fiyat ve özellik bakımından her bilgi otomatik olarak sisteminize entegre edilir
   
  Firmamıza özel, Türkiye pazarında yoğun ilgi gören Avrupa ürünlerini sadece bayilerimiz satışa sunabilmektedir.
   

  Aktifbebek XML

  Aktifbebek xml bayilik sistemi ile Anne bebek ürünlerinin satışını yapabilirsinz. Online olarak e-ticaret yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği xml bayilik sistemidir. XML Bayilik sistemi ile Aktifbebek firmasından bebek ürünleri ve anne çocuk ürünleri bayiliği alabilirsiniz. XML Dropshopping sistemi ile bayilik alarak 350’den fazla markanın ürününü dilediğiniz gibi satabilirsiniz. Binlerce bebek ürününü tek bayilik sistemi altında alarak dilediğiniz pazaryerinde veya kendi sosyal medya hesaplarınızda satabilirsiniz. Satışı yaptığınız ürünleri aynı gün kargo işlemleri gerçekleşecektir. Aktifbebek xml hizmeti ile sadece ürünleri satmanız gerekmektedir. Satışını yaptığınız ürünleri xml veren firma sizin adınıza paketleyerek kargolayacaktır. Bu sayede bayilerimiz ürünlerin kargolama süreçleri ile uğraşmayacaklar. Ürünleri sattıklarında ürünlerin sadece müşteriye ulaşmalarını bekleyecekler. 

  Dropshipping Bayilik

  Dropshipping xml Bayilik, ürünlerin doğrudan üreticiden tüketiciye satıldığı ve herhangi bir aracı üçüncü taraf perakendeciye olan ihtiyacı ortadan kaldıran yenilikçi bir e-ticaret modelidir. Stoksuz satış bayiliği, çevrimiçi işinizi büyütmenin ve kârınızı artırmanın harika bir yoludur. Stoksuz satış bayiliğinin temel avantajlarından bazıları şunlardır:

  Dropshipping Bayilik Stoksuz Satış Bayiliği Avantajları

  • Envanter veya depolama maliyeti yok
   Stoksuz satış bayiliği ile stoklama ve envanter depolama konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Satıcınızdan yalnızca gerektiği kadar ürün sipariş edebilir ve doğrudan müşterilerinize gönderebilirsiniz. Bu, önceden büyük miktarlarda ürün satın alma ve/veya depolama alanı için ödeme yapma ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Düşük risk
   Önden envanter için büyük miktarlarda para harcamayacağınız için, sınırlı mali riskten yararlanabilirsiniz. Ayrıca, çok fazla envanterin sonuçları hakkında endişelenmenize gerek kalmadan farklı ürünleri test edebileceksiniz.
  • Daha geniş ürün seçimi
   Stoksuz satış bayilikleri, kendi envanterinizde tutabileceğinizden çok daha geniş bir ürün yelpazesine erişmenizi sağlar. Bu, satışları artırmanıza ve yeni müşteriler çekmenize yardımcı olabilir.
  • Hızlı ve kolay kurulum
   Stoksuz satış bayiliği minimum düzeyde kurulum gerektirir ve başlamak için genellikle yalnızca birkaç satır kod gerekir. Bu tür bir model ile işinizi hızlı bir şekilde başlatabilir ve hızla kar elde etmeye başlayabilirsiniz.
  • Daha fazla esneklik
   Depolama, nakliye veya iadelerden sorumlu olmadığınız için işinizde daha fazla esnekliğe sahip olacaksınız. Hızlı ve kolay bir şekilde yeni ürünler ekleyerek, pazar değiştikçe tekliflerinizi kolayca ayarlayabilirsiniz.

  Aktifbebek bayilik

  Aktifbebek bayilik modeli ile Stoksuz satış 2023 yılında hızla artmaya devam ediyor, Dropshipping Bayilik en büyük yararı, perakendeciler için azaltılmış risktir. Bir stoksuz satış distribütörü ile ortaklık yaparken, perakendecinin veya ithalatçının envanter tutmasına gerek yoktur. Bu, güvenli depolama tesisleri, personel maliyetleri ve genel giderler gibi geleneksel perakendecilikle ilişkili ön maliyetleri azaltır. Ayrıca, perakendeci iş ortağı, malların filo ile taşınmasıyla ilgili yakıt ve onarım maliyetleri gibi genel giderleri azaltabilir.